Zadzwoń do nas: 535 310 310
Wyceniamy szybko i solidnie, obsługujemy klientów z całej Polski
formularz kontaktowy >>
tel. 535 310 310
biuro@odreklamy.pl

Attyki i otoki reklamowe, zabudowy dla myjni, stacji benzynowych i banków. 

Zaznaczenie swojej obecności w przestrzeni miejskiej, jest ważną częścią strategii marketingowej. Im obiekt jest bardziej zauważalny i miły dla oka, tym mocniej zapisuje się w pamięci, stając się charakterystycznym elementem danego miejsca. By taki efekt uzyskać, warto sięgać po sprawdzone rozwiązania. Przedstawiamy niezawodne metody skutecznej reklamy wizualnej, sprawdzające się w niemal każdym przypadku prowadzonej działalności handlowo – usługowej.

Tego typu rozwiązania reklamowe to świetne uzupełnienie architektury obiektu. Otoki wykonujemy najcześciej na bazie blachy aluminiowej lakierowanej proszkowo zaginanej i walcowanej pod dowolny wymiar. Uzupełnieniem samej zabudowy z aluminium są elementy podświetlane led, mogą je tworzyć elementy wycięte w powierzchni otoku lub zamontowana na powierzchni np. w formie liter przestrzennych lub rury neonowej, którą defacto dziś już wykonujemy także w technologii ledowej. Otoki reklamowe to nieodłączony element stacji beznowych i myjni samoobsługowych, nadają im charakteru, estetyki i przede wszystkim wyrazistości.

Projektu, wykonujemy i montujemy tego typu zabudowy na terenie całego kraju, zadzwoń: 792 235 371
 

Podświetlane otoki reklamowe – dla stacji benzynowych i myjni

Charakterystycznym elementem dla stacji paliw i samoobsługowych myjni samochodowych, są otoki reklamowe. Jest to podświetlany element reklamowy, okalający wszystkie boki wiaty. Jego wysokość i wypukłość może być dowolnie kształtowana, w zależności od upodobań inwestora i konstrukcji obiektu. Oświetlenie jarzeniowe lub LED, znajdujące się pod warstwą światło przepuszczalnego tworzywa, zapewnia otokom widoczność także nocą. Na powierzchni otoków może zostać wyklejona reklama wg dowolnego projektu. Do tego celu wykorzystuje się specjalny rodzaj folii samoprzylepnej, tzw. folia translucentna.

Otok reklamowy - myjnia ciśnieniowa

Projektujemy, wykonujemy i montujemy attyki reklamowe

Mamy wieloletnie doświadczenie w projektowaniu, produkcji i montażu attyk reklamowych. Na swoim koncie posiadamy szereg zrealizowanych inwestycji na terenie śląska i całej Polski. Klientami naszej firmy są stacje benzynowe, myjnie, ale również kioski, sklepy oraz dworce autobusowe. Podejmując współpracę z naszą firmą, mogą Państwo liczyć na kompleksowe zrealizowanie zamówienia. Od przygotowania atrakcyjnego projektu, poprzez wyprodukowanie wszystkich elementów attyk, aż po kompleksowy montaż, wraz z podłączeniem instalacji zasilającej do oświetlenia. Wykonane przez nas attyki reklamowe, wyróżniają się trwałości i odpornością na działanie czynników atmosferycznych. Własne, kreatywne studio graficzne odpowiada natomiast za stworzenie projektów, które nie tylko przyciągają uwagę, ale harmonijnie korespondują z otoczeniem i są zgodne z identyfikacją wizualną firmy, jeśli taka istnieje.


Daszek, zabudowa stacji benzonowych i myjni, otoka

attyka reklamowa podświetlana led