Zadzwoń do nas: 535 310 310
Wyceniamy szybko i solidnie, obsługujemy klientów z całej Polski
formularz kontaktowy >>
tel. 535 310 310
biuro@odreklamy.pl
Biuro OdReklamy
Jesteśmy niewielką firmą o dużych możliwościach. Stawiamy na rzetelną, kompleksową obsługę w wielu dziedzinach szeroko pojętej reklamy - od wizytówki do wielkogabarytowych reklam świetlnych. Przekonujemy jakością produktu i sposobem obsługi zlecenia, a nie niską ceną. Obsługujemy wymagających klientów na terenie całego Kraju, a nawet Europy. W gronie naszych zadowolonych znajdują się zarówno drobni przedsiębiorcy jak i wielkie koncerny - naszą najlepszą reklamą są reklamy wykonane dla naszych klientów i to im dziękujemy za sukces marki, która w ciągu pierwszych dwóch lat działaności obsłużyła ponad 500 firm!
 
Dla kogo pracujemy:
Obsługujemy "małych" i "dużych", są to trwałe realacje z firmami stawiającymi przede wszystkim na doradztwo i produkt wysokiej jakości. Cenimy sobie współpracę z ludźmi polegających na naszym doświadczeniu i otwartych na nasze pomysły.
 
Jak pracujemy:
Rzetelnie, szybko i skutecznie, bierzemy odpowiedzialność za to co robimy.

Jakość i estetyka:
Estetykę prac gwarantują profesjonalne kreacje opracowane przez doświadczonego grafika. W materialach i wykonaniu nie ma kompromisów, współpracujemy z najlepszymi fachowcami w dziedzinie, stosujemy wyłącznie sprawdzone materiały do budowy reklam. 
 
Płatności:
Wszystkie zobowiązania regulujemy w terminie i tego samego oczekujemy od naszych klientów. Brak chęci
spłaty lub wyjaśnienia poślizgu w płatnościach skutkuje windykacją ze strony obsługującej nas kancelarii. 

Dlaczego nazywacie się OdReklamy?
Łatwo podytkować, łatwo zapamiętać, jest po polsku, wyczerpuje temat jakim się zajmujemy.