Zapytaj: 535 310 310

Litery blokowe LED

Zadzwoń i zamów reklamę z liter ledowych: 535 310 310
Litery blokowe led
Litery reklamowe LED
Czym jest litera blokowa LED?

To jedna z technik wykonania napisów świetlnych, gdzie znak stanowi zamknięta "puszka" z licem z półprzezroczystego tworzywa, w środku której znajduje się źródło światła.
Litera blokowa LED
Wykonujemy litery świetlne - blokowe w każdej dostępnej obecnie technologii, w korpusie aluminiowym, aluminiowym z plecami PCW, a także litery wykonane w całości na bazie PCV. 


Litery blokowe led w korpusie z blachy aluminiowej
Są to litery polecane przede wszystkim do zastosowań zewnętrznych, gdzie konstrukcja ich (plecki i ścianka) wykonana jest w całości z surowej blachy aluminiowej o grubości minimum 1.00 mm. Całość lakierowana piecowo na dowolny kolor z palety RAL. Lico stanowi pleksa barwiona w masie o odpowiedniej grubości dobieranej do kształtu jak i wymiaru, tak by litera na skutek skoków temperatury nie "napęczniała". Źródło światła stanowią wodoodporne moduły LG/Samsung.

Litery blokowe led

Litery blokowe led, boki aluminium, plecki PCV
Są to litery do zastosowań zewnętrznych jak i wewnętrznych, gdzie konstrukcja plecków oparta jest na płycie PCV o grubości 10 mm, a boczki wykonane z blachy aluminiowej (w odpowiednim kolorze z palety RAL). Aluminiowy bok wkręcany jest do brzegu płyty, a lico trzyma się boków za pomocą taśmy elkamet, kołnieża z tworzywa sztucznego lub jest sklejone ze ścianką. Źródło światła stanowią wodoodporne moduły led. Możemy państwu zaproponować to rozwiązanie w b. konkurencyjnej cenie i jest w zupełności wystarczające w przypadku liter małych i średnich montowanych do elewacji. 

Przykład realizacji gdzie klasyczną konstrukcje z profili zamkniętych, w których chowamy instalację elektryczną, zastąpiono kloszem z dibondu zaginanego krawędziowo
Litery blokowe na płycie z dibondu zaginanego