Zapytaj: 535 310 310

Litery z efektem halo

Porozmawiaj z fachowcem: 792 235 371

Litery z efektem hallo, litery świecące na elewacje, podświetlone od tyłu, litery ze światłem wstecznym lub obrysowym: 

Litery świetlne LED
Jest to rozwiązanie, w którym litera, bądź logo jest odstawiona od ściany na odpowiednią odległość, pozwalającą na optymalne rozproszenie światła, mające swe źródło na wewnętrznej stronie znaku. Jest to bardzo efektowne rozwiązanie, dobrze wyglądające w dzień, jak i w nocy. Za dnia - zdystansowane litery rzucają cień na elewację, a wieczorem światło, które może być w dowolnym kolorze. Lico liter może być wykonane ze szczotkowanego aluminium lub miedzi, co nie byłoby możliwe w przypadku wersji ze świecącym frontem. 
Napisy podświetlane ledami
Litery przestrzenne reklamowe 3D
Powyżej - litery wykonane w całośći ze spawanego aluminium lakierowanego proszkowo z obrzeżem 5 cm, moduły led schowane wewnątrz litery. 
Logo podświetlane wstecznie, z efektem halo
Powyżej - logo wewnętrzne z efektem światła wstecznego wykonana z miniaturowych punktów ledowych osadzonych w drążonym tworzowie. 

Powyżej: Logo 3d wykonane w technice light edge - światło wydostaje się wyłącznie z krawędzi litery, brak widocznych punktów mocowań. Elektronika jest zatopiona w tworzywie. 

Poniżej: Elementy przestrzenne wykonane w całości ze stali nierdzewnej w gatunku .304 z obrzeżem 4 cm, podświetlenie hermetyczne IP68 schowane wewnątrz elementów blokowych. 
Litery z efektem halo
Litery podświetlane od tyłu
Litery oraz emblemat z podświetleniem do tyłu, wykonane wewnątrz budynku dla sieci Fabryka Formy. Elementy przestrzenne z tworzywa PCV z drążonymi wnękami pod oświetlenie led. 

Litery reklamowe, świecące