Zapytaj: 535 310 310

Projekty ulotek

Ulotki reklamowe to bardzo popularna forma reklamy, którą możemy spotkać praktycznie wszędzie - poczynając od własnej skrzynki pocztowej, poprzez ulice, sklepy, centra handlowe, banki. Są nam wręczane pośrednio, bezpośrednio lub eksponowane w widocznych miejscach. Mogą pełnić funkcje wyłącznie informacyjne, być kartą zniżkową bądź zaproszeniem. Z pewnością wielu z nas nie bierze ulotki albo po otrzymaniu jej nawet się z nią nie zapoznaje, tylko od razu wyrzuca. W związku z czym istotne jest by ulotka rzucała się w oczy, zachęcała ciekawym, krótkim hasłem i kolorystyką. Ważne jest ponadto, by nie było na niej natłoku treści, tylko krótkie hasła zawierające najważniejsze informacje z odpowiednio dobraną czcionką. Do stworzenia spójnej graficznie reklamówki potrzebne jest jeszcze zachowanie proporcji, dostosowanie jej wielkości i marginesów. Tu też należy się zastanowić nad tym, czy ma być ona zawarta na jednej, czy na dwóch stronach.

Po stworzeniu przez nas ulotek z zachowaniem powyższych wskazówek połowa sukcesu zostaje osiągnięta, drugą połową powodzenia akcji promocyjnej jest odpowiednie jej wręczanie bądź wyeksponowanie. 
Koszt opracowania projektu ulotki: 250 zł netto pierwsza strona / + 150 zł netto każda następna w ramach 1 ulotki.
W cenie: Nielimitowana ilość poprawek, pracujemy do pełnej satysfakcji klienta.
DRUK  Cennik druku ulotek reklamowych

Zapraszamy także do zapoznania się z ofertą stojaków reklamowych umożliwiających skuteczne i schludne eksponowanie ulotek: Stojaki reklamowe na ulotki