Zapytaj: 535 310 310
Litery i loga ze stali nierdzewnej Otoki reklamowe, zabudowy reklamowe, zabudowy szyldami Kasetony dibondowe
Jesteśmy agencją reklamową zapewniającą rozwiązania z zakresu reklamy zewnętrznej, oznakowania firm, wydruków i aplikacji. Działamy na terenie całej Polski, a w szczególności na Górnym Śląsku i w Warszawie. Jesteśmy pomysłowi, odpowiedzialni i terminowi. Zachęcamy do składania zapytań ofertowych, dotyczących oznakowania Państwa firm. 
Lighboxy w ofercie OdReklamy
Lighboxy w ofercie OdReklamy
08.03.2022
Mamy przepis na najlepszy ligthbox w Polsce i piszemy to z pełną odpowiedzialnością. Gwarantujemy idealnie rozproszone światło nawet na białych aplach, bardzo wyraziste i "ostre" wydruki dające możliwość eksponowania drobnego tekstu, 100% niezawodność i wysoką efektywność energetyczną za sprawą indywidualnie opracowanych komponentów na diodach marki Osram. Zapraszamy do składania zapytań na projekt i produkcję z dostawą na terenie całej Europy, gwarantujemy produkt w najlepszej dostępnej jakości. 

Szukasz producenta lightboxów? Zadzwoń: 535 310 310 lub wyślij zapytanie: biuro@odreklamy.pl 

A czym tak właściwie jest lightbox? 
To forma podświetlanej ekspozycji z wydrukiem, w tym przypadku z systemem prostej wymiany treści jaką dają napinane fronty z wszytą gumą silikonową - wymiana frontu trwa kilka minut, nie potrzeba do tego żadnych narzędzi. 

Czym wyróżniają się nasze reklamy?
Dbałością o szczegóły zarówno wizualne jak i techniczne, nasze lightboxy są zbudowane z komponentów dobieranych indywidualnie w oparciu o wieloletnie doświadczenie. 


Wysokiej jakości lightbox - szyld podświetlany
Lightbox - forma kasetonu z drukowanym frontem
reklama, stacja benzynowa, AVIA