Zapytaj: 535 310 310
Litery i loga ze stali nierdzewnej Otoki reklamowe, zabudowy reklamowe, zabudowy szyldami Kasetony dibondowe
Jesteśmy agencją reklamową zapewniającą rozwiązania z zakresu reklamy zewnętrznej, oznakowania firm, wydruków i aplikacji. Działamy na terenie całej Polski, a w szczególności na Górnym Śląsku i w Warszawie. Jesteśmy pomysłowi, odpowiedzialni i terminowi. Zachęcamy do składania zapytań ofertowych, dotyczących oznakowania Państwa firm. 
Nieograniczone możliwości reklam RGB
26.03.2014
Luksusowe apartamenty na Młyńskiej, w centrum Katowic, to kolejny wymagający klient, którego mogliśmy zaskoczyć "rozwiązaniem innym niż wszystkie", a jest nim zdystansowany od ściany kaseton w technologii RGB w zgrabnej, aluminiowej obudowie o grubości zaledwie 10 cm. To dobra alternatywa dla osób niepotrafiących zdecydować się na kolor świecenia - do dyspozycji pilot z nieograniczoną możliwością wyboru koloru, jasności i efektów. Ponadto oznakowaliśmy miejsce gustownymi tabliczkami ze szczotkowanego aluminium. 

Czytaj dalej

Kaseton wewnętrzny dla Orange
14.03.2014
Reklamy świetlne w centrum handlowym to częstokroć wyzwanie, polegające na pogodzeniu takich cech jak: wysoka estetyka, małe wymiary czy wystarczająco wyraźne świecenie, zdolne przebić się przez otoczenie. W przypadku Orange jest to wykonany przez nas podwieszany kaseton z dwustronną, wycinaną w lakierowanej płycie grafiką, zamkniętą w pozbawionej śrub obudowie.

Czytaj dalej

Remontuj ekskluzywnie
08.03.2014
Ekskluzywne Remonty to marka, którą zbudowaliśmy od podstaw dla firmy remontowo-budowlanej, działającej już od dłuższego czasu dla wymagających klientów ze Śląska, stawiających przede wszystkim na jakość wykończenia. Początek współpracy zaowocował opracowniem obowiązującej nazwy i logo.  Firma podobnie jak nasza działa w myśl zasady - od wizualizacji do realizacji, a realizacje mogą Państwo ocenić na zbudowanej przez nas stronie internetowej ekskluzywneremonty.pl

Czytaj dalej