Zapytaj: 535 310 310

Wolnostojące tablice reklamowe, Katowice

Tablice reklamowe - wolnostojące, (bilboardy) to rodzaj wielkoformatowej reklamy, najczęściej spotykany przy drogach, ulicach, na posesjach. Na konstrukcję takowej tablicy składają się dwa metalowe słupy zabetonowane w fundamencie, do których przymocowana jest ocynkowa lub malowana powłokami antykorozyjnymi rama, specjalnie wykończona i pozaginana tak, by spełniała ponadto walory estetyczne. Do takiego szkieletu mogą być przytwierdzone tzw. ekrany różnej wielkości i w zależności od życzenia klienta tablica może być jednostronna, bądź dwustronna.

Tablice reklamowe mogą posiadać ekran:

  • z blachy ocynk pod wyklejanie grafiką
  • z płyty kompozytowych malowanych proszkowo pod wyklejanie foliami wycinanymi ploterowo
  • z płyt kompozytowych z powierzchnią np. szczotkowanego aluminium lub imitacji szczotkowanej miedzi
  • z płyt kompozytowych z nadrukiem bezpośrednim utrwalanym promieniami UV
Wykonanie i montowanie tablic reklamowych na terenie całej Polski, głównie miasta Śląska m.in Katowice, Gliwice i inne miasta.
Tablica zewnętrznaPrzykład tablicy ekranem z płyty kompozytowej z powierzchnią szczotkowanego aluminium, grafiką wycinaną ploterowo oraz logotypem oraz logotypem przestrzennym wykonanym z błyszczącej pleksy barwionej w masie.
Tablica wyklejona folią z nadrukiem

Przykład tablicy ekranem z blachy ocynk, oklejonej folią z nadrukiem, zabezpieczonym laminatem UV. Całość zamknięta ramkami po obwodzie - brak widocznych połączeń śrubowych między blacha a konstrukcją ekranu. 

Tablica banerowa, przestawna
Przykład tablicy przestawnej (niepotrzebne pozwolenie budowlane) pod montaż banera reklamowego, tablica nietrwale związana z gruntem 

Realizowane przez nas tablice reklamowe projektowane są z uwzględnieniem polskich norm obciążenia wiatrem PN-77 B-02011 dla I i II strefy wiatrowej. Dysponujemy własnym transportem i ekipą montażową, gwarantujemy wysoką jakość wykonania, trwałość i przede wszystkim krótkie i wiarygodne terminy realizcji.