Zapytaj: 535 310 310

Totemy i pylony reklamowe - na podjazd i do siedziby firmy

Zadzwoń i zapytaj o totem / pylon reklamowy: 535 310 310

Firma widoczna z daleka, przyciąga większą liczbę klientów. Jest wiele powodów, dla których warto inwestować w reklamę zewnętrzną. Szczególnie taką, która wyróżnia się z otoczenia i od konkurencji. Budowanie świadomości marki, względy prestiżowe, a w końcu wskazanie klientowi drogi do celu. W tym przypadku do Państwa sklepu, salonu lub biurowca. Oferujemy duży wybór niezawodnych rozwiązań, znakomicie spisujących się w każdym przypadku.

INDYWIDUALNE PYLONY REKLAMOWE - INFORMACYJNE
profesjonalne projekty totemów i pulonów reklamowych
Pylony reklamowe
Pylon informacyjny
Pylon informacyjny z dibondu

Kolorowe pylony reklamowe z podświetleniem

Pylon kierunkowy - na parking

Pylony reklamowe są jedną z najczęściej spotkanych form reklamy zewnętrznej. Umieszczane na terenach stacji paliw, myjni, marketów i galerii handlowych. Stalowa konstrukcja, osadzona w betonowym fundamencie, do której przymocowane zostały panele z tworzywa sztucznego. Wewnątrz umieszczone zostało oświetlenie z możliwością ręcznego sterowania lub programowania czasu pracy. Wyklejone na zewnętrznej stronie paneli reklamy, świecą w ciemnościach, pozostając dobrze widocznymi również w świetle dziennym. W zależności od potrzeb klientów, jesteśmy w stanie wykonać pylon reklamowy o różnej wielkości. Projektując pylony, dokonujemy koniecznych wyliczeń, dotyczących głębokości posadowienia fundamentów i rodzaju zastosowanej stali konstrukcyjnej. Pylony reklamowe mają opływowe kształty, dzięki czemu są odporne nawet na bardzo mocne podmuchy wiatru. Ich wytrzymałość jest także zasługą doskonałej jakości materiałów. Na Państwa życzenie zaprojektujemy reklamę na pylon, zgodnie z przekazanymi wytycznymi. Powierzając nam takie zlecenie, zajmiemy się nim kompleksowo – od projektowania, przez produkcję po montaż „na gotowo”.

Wysokie totemy reklamowe z logo firmy

Pylon reklamowy

Pylon trojkatny

Kolejną formą reklamy zewnętrznej, oferowanej przez naszą firmę, są totemy reklamowe. Ich charakterystyczna konstrukcja składa się z wysokiego słupa, na szycie którego zamontowana jest reklama z podświetleniem. Najczęściej przybiera ona kształt logo firmy. Nad totemami reklamowymi warto się zastanowić w szczególnie gęstej zabudowie. Sięgając ponad szczyty dachów, informują o obecności Państwa firmy, bezbłędnie wskazując do niej drogę. Totemy reklamowe są chętnie stosowane również przez stacje benzynowe, położone przy głównych drogach. Doskonale widoczne sponad ekranów akustycznych, z dużym wyprzedzeniem reklamują się wśród kierowców. Skuteczność działania totemów reklamowych, zależy m.in. od ich wysokości, a także sposobu zwieńczenia. Standardem jest podświetlenie górnego elementu, uruchamiane automatycznie lub ręcznie – za pomocą panelu sterującego. Zamówione u nas pylony reklamowe, są konstrukcjami bardzo bezpiecznymi. Niezwykle dużą uwagę, poświęcamy charakterystyczne wytrzymałościowej totemów. Dzięki temu zachowują one stabilność przez wszystkie lata funkcjonowania, niezależnie od rodzaju gruntów i warunków pogodowych, charakterystycznych dla danego terenu. Nasze duże doświadczenie oraz nowoczesne zaplecze technologiczne, pozwala nam podjąć się największych zleceń na produkcję totemów reklamowych. Zachęcamy do podjęcia współpracy, gwarantującej uzyskanie wysokiej jakości rezultatu.