Zapytaj: 535 310 310
Zachęcamy do przeczytania tego działu. Reklama to głównie wynik współpracy z klientem, być może dowiesz się, czy chcesz podjać ją właśnie z nami. 
biuro
Stawiamy na rzetelną, kompleksową obsługę w wielu dziedzinach szeroko pojętej reklamy - od wizytówki do wielkogabarytowych reklam świetlnych. Przekonujemy do siebie jakością produktu i sposobem obsługi zlecenia. Działamy dla wymagających klientów na terenie całej Europy. W gronie naszych zadowolonych znajdują się zarówno drobni przedsiębiorcy, jak i wielkie koncerny - naszą najlepszą reklamą są reklamy wykonane dla naszych klientów i to im dziękujemy za zaufanie i lojalność, będącą podstawą działania naszej firmy. 

Z czego wynika cena:
Pracujemy na sprawdzonych materiałach, zatrudniamy lub współpracujemy z dobrymi fachowcami, a wszystkie reklamacje uznajemy i to nie raz po okresie gwarancyjnym. Zatrudniamy legalnie, decyzje zakupowe w naszej firmie dyktowane są głównie jakością - taka filozofia ma swoją cenę i nie robimy z tego tajemnicy, nasi klienci doskonale wiedzą za co płacą, a nowi, którzy w większości trafiają z polecenia - wiedzą czego mogą się spodziewać. 

Dla kogo pracujemy:
Obsługujemy "małych" i "dużych", są to trwałe realacje z firmami stawiającymi przede wszystkim na doradztwo i produkt wysokiej jakości. Cenimy współpracę z ludźmi polegających na naszym doświadczeniu i otwartych na nasze pomysły.
 
Jak pracujemy:
Rzetelnie, szybko i skutecznie, bierzemy odpowiedzialność za to co robimy.

Jakość i estetyka:
Patrz -> realizacje
 
Płatności:
Faktura to świętość, płacimy w terminie - zawsze. Tego samego wymagamy od klientów. 

Dlaczego "OdReklamy":
Łatwo podyktować, łatwo zapamiętać, jest po polsku, wyczerpuje temat jakim się zajmujemy, a tak na dobrą sprawę nie ma to większego znaczenia, bo klienci przede wszystkim wiążą się z ludźmi, pracującymi jedynie pod naszym szyldem. 

Zasady:
Wyznajemy starą szkołę ciężkiej pracy w otoczeniu ludzi uczciwych, nie przyjmujemy i nie dajemy łapówek. Nie spóźniamy się, nie kłamiemy. Nie licytujemy się z innymi firmami, nie robimy podchodów i nie nękamy telefonami. Oreklamowa Pracownia