Zadzwoń do nas: 535 310 310
Wyceniamy szybko i solidnie, obsługujemy klientów z całej Polski
formularz kontaktowy >>
tel. 535 310 310
biuro@odreklamy.pl
Zachęcamy do przeczytania tego działu. Reklama to głównie wynik współpracy, być może dowiesz się, czy chcesz podjać ją właśnie z nami. 
 
Biuro OdReklamy
Stawiamy na rzetelną, kompleksową obsługę w wielu dziedzinach szeroko pojętej reklamy - od wizytówki do wielkogabarytowych reklam świetlnych. Przekonujemy do siebie jakością produktu i sposobem obsługi zlecenia, działamy dla wymagających klientów na terenie całej Europy. W gronie naszych zadowolonych znajdują się zarówno drobni przedsiębiorcy jak i wielkie koncerny - naszą najlepszą reklamą są reklamy wykonane dla naszych klientów i to im dziękujemy za zaufanie i lojalność będącą podstawą działania naszej firmy. 

Z czego wynika cena:
Pracujemy na sprawdzonych materiałach, zatrudniamy lub współpracujemy z dobrymi fachowcami, a wszystkie reklamacje uznajemy i to nie raz po okresie gwarancyjnym (tak, nasze reklamy też się psują), zatrudniamy legalnie, decyzje zakupowe w naszej firmie dytkowane są głównie jakością i to wszystko ma swoją cenę która musi to udźwignąć i dać nam jeszcze zarobić. Nie robimy z tego tajemnicy, nasi klienci doskonale wiedzą za co płacą, a nowi którzy w większości trafiają z polecenia - wiedzą czego mogą się spodziewać. 

Dla kogo pracujemy:
Obsługujemy "małych" i "dużych", są to trwałe realacje z firmami stawiającymi przede wszystkim na doradztwo i produkt wysokiej jakości. Cenimy sobie współpracę z ludźmi polegających na naszym doświadczeniu i otwartych na nasze pomysły.
 
Jak pracujemy:
Rzetelnie, szybko i skutecznie, bierzemy odpowiedzialność za to co robimy.

Jakość i estetyka:
Patrz -> realizacje
 
Płatności:
Faktura to świętość, płacimy w terminie - zawsze. Tego samego wymagamy od klientów. 

Dlaczego "OdReklamy":
Łatwo podyktować, łatwo zapamiętać, jest po polsku, wyczerpuje temat jakim się zajmujemy, a tak na dobrą sprawę nie ma to większego znaczenia bo klienci przede wszystkim wiążą się z ludźmi pracującymi jedynie pod naszym szyldem. 

Zasady:
Wyznajemy starą szkołę ciężkiej pracy w otoczeniu ludzi uczciwych, nie przyjmujemy i nie dajemy łapówek. Nie spóźniamy się, nie kłamiemy. 

Dlaczego nie startujemy w konkursach cenowych:
Bo nie sprzedajemy dziadostwa