Zadzwoń do nas: 535 310 310
Wyceniamy szybko i solidnie, obsługujemy klientów z całej Polski
formularz kontaktowy >>
tel. 535 310 310
biuro@odreklamy.pl

Reklama wizualna, świetlna

Reklama wizualna, świetlna ma świecić! Świecić mocnym i dobrze rozproszonym światłem o głębokich barwach. Grafiki po podświetleniu nie mogą być blade, a kasetony czy litery świetlne nie mogą mieć widocznych punktów świetlnych. Dążąc do perfekcji w tej dziedzinie postawiliśmy wyłącznie na sprawdzone komponenty marek LG, SAMSUNG, PHILIPS, MEANWEEL oraz takie technologie jak pleksa LED o podwyższonym współczynniku rozproszenia światła czy grafiki z podwójnym zadrukiem po obu stronach materiału. 

Litery blokowe, aluminiowe z podświetleniem LEDLitery świecące na elewację
Kasetony reklamowe świetlneKasetony z napinanym licem elastycznymKasetony zaginane, z dibonduNeony świetlne, rury neonoweEkspozytory z logo na ścianęCienkie kasetony podświetlane SLIM

Reklama wizualna, świetlna na tle różnych niepodświetlonych banerów, pylonów, bilboardów taka reklama z pewnością jako pierwsza zwróci na siebie uwagę. Oferujemy naszym klientem kompleksową obsługę związaną z tą dziedziną reklamy. Zajmujemy się wykonaniem całości projektu od pomiarów, poprzez doradztwo, projekt, wizualizację, wykonanie i montaż. Wszystko oczywiście z uwzględnieniem opinii i poczucia estetyki klienta.