Zadzwoń do nas: 535 310 310
Wyceniamy szybko i solidnie, obsługujemy klientów z całej Polski
formularz kontaktowy >>
tel. 535 310 310
biuro@odreklamy.pl

Kasetony z dibondu

Zadzwoń: 792 235 371 i porazmawiaj z fachowcem - zaproponujemy najlepsze rozwiązanie dla Twojej firmy. 

Kasetony podświetlane z zaginanych płyt kompozytowych

Kaseton z dibondu podświetlany
Czym jest Dibond? To nic innego jak materiał kompozytowy, powszechnie stosowany w budownictwie i reklamie. Nazwa Dibond jest zastrzeżona i dotyczy ona jednego producenta tego materiału, jednak na codzień najczęściej nazywamy nią każdą płytę kompozytową z rdzeniem z tworzywa sztucznego i aluminiowymi wykończeniami z zewnątrz. Płyty te charakteryzują się idealnie równą powierzchnią i bardzo eleganckim wykończeniem dostępnym w róźnych fakturach i kolorach.
Kaseton z dibondu dla salonu fryzjerskiego
Kasetony z dibondu
Podstawową różnicą między klasycznym kasetonem, a wykonanym z dibondu to estetyka wykonania - brak widocznych łączeń między frontem, a bokiem. Możliwość wykonania kasetonu z powierzchnią szczotkowanego aluminium lub szczotkowanej miedzi. Grafikę stanowią wyfrezowane kształty podklejone tworzywem barwionym w masie. Źródło światła to najczęściej moduły świetlne. 
Kaseton z dibondu - świecący
Dibond lub inne płyty warstwowe to świetny materiał także na szyldy niepodświetlane, wyglądają dużo lepiej od klasycznych tablic, a w połączeniu z grafiką przestrzenną z pleksy barwionej w masie można uzyskać bardzo ciekawe efekty.
dibond zaginany
Żródło światła w kasetonach z dibondu to wyłącznie stabilizowane moduły ledowe w docelowych kolorach grafiki, jednak o kolorze decyduje przede wszystkim kolor zastosowanej pleksy. Dla niezdecydowanych możliwe jest wykonanie kasetonu o zmiennym kolorze grafiki bazujących na modułach RGB z odpowiednim sterownikiem WIFI z możliwością sterowania efektami przez dołączony do zestawu pilot.
Kaseton z dibondu RGBKaseton RGB frezowanyKaseton rgb z dibondu
Kaseton dwustronnyWykonujemy kasetony z dibondu z efektem halo - czyli ze świecącymi pleckami na podkonstrukcji dystansującej kaseton. Ponadto w naszej ofercie nie brakuje także technologii black and white, czyli coś co do niedawna było niemożliwe - podświetlenie czarnego koloru w biały.

Reklama świetlna led
Reklama kancelarii prawnej - szyld