Zapytaj: 535 310 310
Litery i loga ze stali nierdzewnej Otoki reklamowe, zabudowy reklamowe, zabudowy szyldami Kasetony dibondowe
Jesteśmy agencją reklamową zapewniającą rozwiązania z zakresu reklamy zewnętrznej, oznakowania firm, wydruków i aplikacji. Działamy na terenie całej Polski, a w szczególności na Górnym Śląsku i w Warszawie. Jesteśmy pomysłowi, odpowiedzialni i terminowi. Zachęcamy do składania zapytań ofertowych, dotyczących oznakowania Państwa firm. 
Projekt LOGO i realizacja szyldu Metamorfoza
Projekt LOGO i realizacja szyldu Metamorfoza
12.02.2014
Nawet małe tematy przynoszą nam wiele radości - głównie wtedy kiedy trafia się klient z prostym zadaniem "Zróbcie nam coś fajnego!". I tak dla pobliskiego salonu fryzjerskiego w Bytomiu - Miechowicach, opracowaliśmy kilka propozycji logotypu firmowego z zamiarem wykorzystania go na szyldzie. Elementy wycinane cyfrowo w tworzywie, przytwierdzone do lakierowanej, zaginanej krawędziowo blachy aluminiowej + czysty montaż bez grama widocznej śrubki. 

Z ofertą szyldów reklamowych można zapoznać się tutaj choć przede wszystkim namawiamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego, możesz być pewny, że zaproponujemy najbardziej efektowne rozwiązanie. 
szyld reklamowy, zaginany
Szyld dla salonu fryzjerskiego
Szyld reklamowy
A poniżej propozycje logotypów, z pośród których mógł wybierać klient, zanim przeszliśmy do realizacji. Z ofertą projektowania logotypów a także projektowania reklam można zapoznąc się tutaj.
Propozycje logo
Propozycje logo
Projektowanie reklam i logotypów