Zapytaj: 535 310 310

Rollup, baner zwijany

Prezentujemy szereg mobilnych rozwiązań banerowych w postaci rollup'a pod różną postacią w najlepszych stosunkach jakość/cena. Oferujemy kompletne rozwiązania - projekt - wydruk - złożenie gotowego systemu i dostarczenie łącznie z torbą transportową w zestawie. Nie wiesz co dla Ciebie jest najlepsze? Zadzwoń 535 310 310 i porozmawiaj z fachowcem. 

Tani rollup ekonomiczny
 
Porządny rollup standard Rollup dwustronny Najlepszy rollup premium
Rollup
ekonomiczny
Rollup
standardowy
Rollup
dwustronny
Rollup
premium


Projekt graficzny rollup 
 
  • 250 zł netto - w cenie nielimitowana ilość poprawek

Rollup to nic innego jak zwijany baner. Korzystamy z niego najczęściej na różnego rodzaju konferencjach, targach, eventach, akcjach promocyjnych. Ma na celu promowanie produktu oraz. firmy. W swojej prostocie i łatwości montażu pozwala na szybkie i bezproblemowe przeniesienie i wyeksponowanie. Składa się z kilku części takich jak:
  • aluminiowa kaseta rollup'a podparta jedną lub dwoma nóżkami 
  • listwa zaciskowa górna
  • słupek aluminiowy podpierający listwę zaciskową, która "wyciąga" wydruk z kasety i odpowiednio go napina
Dodatkowo otrzymujesz od nas pokrowiec z rączką, do którego możesz schować rollup i w prosty sposób, nie zajmując wiele miejsca przedtransportować go. W swojej ofercie posiadamy kilka wersji tego popularnego nośnika. W każdym przypadku, bez względu na cenę nosnika i materiału, wydruk wykonywany jest na tej samej maszynie w najwyższej jakości nasycenia kolorów.
Rollup - baner zwijany, nośnik, stojak banerowy
stojak z banerem - rollup

roll up projekt projekt rollup stowarzyszenie baner